Arçelik
“Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın”

Arçelik, 45.000 çalışanı, 12 markası (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, ElektraBregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy, Altus, Dawlance, Voltas Beko), 9 ülkede, 30 üretim tesisi ve 53 ülkedeki iştirakleriyle global olarak faaliyet göstermektedir.

https://www.arcelikglobal.com/

Ürünler

Arçelik akıllı Yaşam Çözümleri Konsorsiyumunda ağa bağlı ürünleri ile birlikte çalışabilirlik kullanıcı hikayelerine odaklanmaktadır.

İyi bir çamaşır makinesi; hayatınızı kolaylaştırmasının yanı sıra tertemiz çamaşırların da sırrı. Hem tasarruf etmenizi sağlayan hem de zaman kazandıran çamaşır makineleri, sunduğu farklı programlarla da çamaşırlarınızın en doğru şekilde yıkanmasını sağlıyor.
Soluduğunuz havanın ne kadar sağlıklı olduğunu analiz eden hava kalitesi sensörü, karbondioksit seviyesine göre renk değiştiriyor. Kolayca fark edilen LED paneli ile bilgi veriyor, verimsiz uykudan baş ağrısına kadar pek çok olumsuzluğa karşı tedbir alma fırsatı sunuyor.
Artan hava kirliliği ve kapalı alanlarda kalma süresinin fazlalığı bir araya geldiğinde, ortamdaki havanın kalitesi daha da önem kazanıyor. Arçelik Havamis; 3 aşamalı filtreleme gücüyle toz, polen, tüy ve duman başta olmak üzere kapalı ortamlardaki yabancı partiküllere karşı koruma sağlıyor.
Yeni nesil beyaz eşyalarınızı kontrol etmeniz için yerinizden kalkmanıza gerek yok. Bir Arçelik teknolojisi olan HomeWhiz ile akıllı telefon, tablet ya da televizyonunuz sayesinde evinizdeki tüm beyaz eşyalarınız gibi bulaşık makinenizi de uzaktan kontrol etmeniz mümkün hale geliyor.
Alınan yiyeceklerin daha uzun ömürlü olmasını sağlayan buzdolapları hem bozulup atılan gıdaların oranını en aza indirip bütçenin olumsuz etkilenmemesini sağlıyor hem de sık alışveriş yapma zorunluluğunun önüne geçiyor.
İnternet erişimi olan telefonunuz, tabletiniz ya da akıllı televizyonunuz ile kullanabileceğiniz HomeWhiz uygulaması sayesinde evde olmasanız bile dilediğinizde makinenizi çalıştırabilir ya da programın bittiğinden haberdar olabilirsiniz.