Argedor
Argedor, işletmelerin verimli ve güvenli ürünler oluşturmak için blockchain teknolojisinin tüm potansiyelini kullanmalarına yardımcı olma konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir.

Argedor, blockchain teknolojisini kullanarak merkezi olmayan çözümler oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Odak noktamız, bireylerin ve toplulukların dijital varlıklarının kontrolünü ele geçirmeleri ve dijital ekonomiye katılmaları için kullanımı kolay, erişilebilir ve güvenli araçlar yaratmaktır. Kendimizi, insanların kendi dijital yaşamlarını yönetmeleri ve merkeziyetsiz bir dünyada kendi kaderlerini şekillendirmeleri için gereken altyapıyı ve araçları oluşturmaya adadık. Misyonumuz, bireylerden işletmelere kadar herkes için merkeziyetsiz çözümler sağlamak ve sektörde yenilik, işbirliği ve kapsayıcılık kültürünü teşvik etmektir.

https://www.argedor.com/

Ürünler

Ürünlerimiz Yapay Zeka ve Blockchain ekosistemlerinin bütün potansiyellerini ortaya çıkarmış olup kullanıcılara uçtan uca çözümler sunmaktadır.

Dappwizz, hızlı ve kolay bir şekilde merkeziyetsiz uygulamalar ve oyunlar oluşturmak isteyen şirketler ve organizasyonlar için geliştirilmiş bir platformdur.
Doktor.ai projesinde amaç, Chatbot kullanarak hastalara 7/24 erişilebilir bir platform sağlayarak, bir doktora veya diğer sağlık uzmanına randevu oluşturma işlemlerini kolaylaştırır. Bu sayede sağlık kuruluşlarının yoğunluğunu azaltılmaktadır.
Paywizz, güvenli ve kullanımı kolay bir deneyim sağlamak için finansal teknolojileri (Fintech) kullanan yenilikçi bir kripto para cüzdan çözümüdür. Kripto paralar ile IoT sistemlerinin yönetimi sağlanır.
TALKY.AI BETA ölçeklenebilir Metinden Sese ve Sesten Metine çeviri yapabilen yapay zeka teknolojisidir. Proje içerisinde yer alan öneri sistemi ile kullanıcıların sosyal medyadaki videolarındaki kelimeleri analiz ederek video önerisi yapmaktadır.