Inohom
İnohom Akıllı Ev Sistemleri; konfor, güvenlik ve tasarrufun sentezi.

HAKKIMIZDA

2012 yılında araştırma geliştirme faaliyetlerine başlayan GST ELEKTRONİK A.Ş., inohom tescilli markası ile akıllı ev ve bina yönetim sistemleri sektöründe hizmet vermektedir. Farklı disiplinlerde uzman olan genç ve dinamik kadrosu ile her geçen gün kabiliyetlerini artırmakla beraber ürün yelpazesini sürekli olarak zenginleştirmeye devam etmektedir.

Kablosuz haberleşme alt yapısına sahip genişletilebilir sistem olması, alt yapı bağımlılığından kurtaran hibrit çözümleri, projenin hangi aşamada olduğunun önemli olmadığı esnek çözümler üreten firmamız, ürün çeşitliliği ile sektöre yeni bir soluk getirmiştir. Tüm ürünlerinin yazılım, donanım, tasarım ve üretimini kendi bünyesinde yapan inohom akıllı ev sistemleri her geçen gün büyüttüğü dizgi makina parkıyla ürün taleplerine en hızlı cevap verebilmeyi amaçlar.


VİZYONUMUZ

inohom Akıllı Ev Sistemleri hem yazılım hem de donanım geliştirme çalışmalarına hızla devam etmektedir.
İnsan hayatını kolaylaştıracak teknolojik yeniliklerle, ülkemizde ve dünyada sektörün lider markası olmasını hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

inohom müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşteri taleplerine en uygun çözümü sunmayı misyon edinmiştir.
Sektörde ekstra olarak sunulan hizmetleri, standartımız olarak sunmaya devam edeceğiz.

www.inohom.com

Ürünler

Akıllı ev teknolojilerine yönelik yazılımsal ve donanımsal bileşenler ile pratik kullanılabilir panel modelleri geliştiriyoruz. Müstakil yapılardan rezidanslara kadar farklı yaşam alanlarına, kablosuz haberleşme altyapısına sahip dünya standartlarında akıllı ev sistemleri kazandırıyoruz.

Genel Açıklama : Nova Panel Ailesi; tüm otomasyon sisteminizin, dokunmatik ekran arayüzü üzerinden yönetilmesini sağlar. / Ürün Açıklama: Nova Panel H10: 10.1" Ekran büyüklüğüne sahip ev otomasyonu yönetim paneli. / Nova Panel H7: 7" Ekran büyüklüğüne sahip ev otomasyonu yönetim...